Meie liikmed

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut. Meie eesmärk on, et seadusandlus ei pidurdaks ettevõtlust, vaid looks innovatsiooni toetades selleks uusi võimalusi.

FinanceEstonia on finantssektori esindajatele häälevõimendajaks suhtluses avaliku sektori ja avalikkusega. Pakume liikmetele ligipääsu olulisele informatsioonile ning otsustajatele. Meile ja meie liikmetele on oluline kaasaegne ja ettevõtlust toetav keskkond, omavaheline võrgustumine ning uute kontaktide loomine. Töötame ühise võrgustikuna, et finantssektor oleks meie majanduse ja ettevõtete arenguvedur ja -toetaja.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

FinanceEstonia tugevus ja väärtus seisneb koostöös – nii liikmete vahel kui ka avaliku sektori ja avalikkusega. Mida tugevamalt koostööd teeme ja oma seisukohti väljendame, seda tugevamaks kujuneb ka Eesti finantsmaastik. Tule ja ole osa finantssektori võrgustikust ning anna oma panus!  

82
Regtech Kauplemis­platvormid Kauplemis­platvormid Andmeplatvormid Andmeplatvormid Makseasutused Kindlustuspakkujad Kindlustuspakkujad Kindlustuspakkujad Krediidiandjad ja -vahendajad Krediidiandjad ja -vahendajad Nõustamis­ettevõtted Fondivalitsejad Nõustamis­ettevõtted Pensionifondid Fintech Regtech Nõustamis­ettevõtted Makseasutused Andmeplatvormid Muu Fintech Krediidiandjad ja -vahendajad Krediidiandjad ja -vahendajad Muu Krediidiandjad ja -vahendajad Fintech Pangad Krediidiandjad ja -vahendajad Fintech Rahastusplatvormid Krediidiandjad ja -vahendajad Muu Krediidiandjad ja -vahendajad Ülikoolid Fintech Nõustamis­ettevõtted Krediidiandjad ja -vahendajad Nõustamis­ettevõtted Krediidiandjad ja -vahendajad Nõustamis­ettevõtted Krediidiandjad ja -vahendajad Nõustamis­ettevõtted Nõustamis­ettevõtted Pangad Kindlustuspakkujad Krediidiandjad ja -vahendajad Nõustamis­ettevõtted Krediidiandjad ja -vahendajad Nõustamis­ettevõtted Pangad Pensionifondid Kauplemis­platvormid Nõustamis­ettevõtted Pensionifondid Tarkvarapakkujad Kindlustuspakkujad Andmeplatvormid Krediidiandjad ja -vahendajad Krediidiandjad ja -vahendajad Fintech Nõustamis­ettevõtted Krediidiandjad ja -vahendajad Krediidiandjad ja -vahendajad Krediidiandjad ja -vahendajad Kauplemis­platvormid Krediidiandjad ja -vahendajad Fondivalitsejad Nõustamis­ettevõtted Krediidiandjad ja -vahendajad Nõustamis­ettevõtted Fondivalitsejad Regtech Pensionifondid Fintech Fondivalitsejad Pensionifondid Fintech Krediidiandjad ja -vahendajad Kauplemis­platvormid Nõustamis­ettevõtted Nõustamis­ettevõtted

Tule liikmeks

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja me võtame sinuga ühendust.