Widen advokaadibüroo

Kodulehele

Widen on üks Baltikumi juhtivatest advokaadibüroodest, mis teenindab kliente kõigis äritegevusega seotud õigusvaldkondades. Viimase kümne aasta jooksul on advokaadibüroo tegevus laienenud ning praeguseks asuvad Wideni kontorid Eestis, Lätis ja Leedus. Widen toob õiguspraktikasse progressiivse ja personaalse lähenemise, olles tõeliselt kliendikeskne ja pakkudes põhjalikku ning täpset õigusnõu.

Widen on tihedalt seotud uuenduslike tööstusharudega, muuhulgas web3, finantstehnoloogia, idufirmad, mängusektor, energia ja ühinemis- ja omandamistehingud, aga lisaks ka kinnisvara, maksude, riigihangete, strateegilise nõustamise, vaidluste lahendamise ja muu osas. Wideni klientide hulka kuuluvad mõned Eesti kõige innovatiivsemad ja kiiremini kasvavad ettevõtted, nagu Starship Technologies, Cleveron, Liven, Ekspress Meedia, Amserv ja PepsiCo Eesti.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.