LEXTAL advokaadibüroo

Kodulehele

LEXTAL on üks Baltikumi juhtivatest advokaadibüroodest, mis teenindab kliente kõigis äritegevusega seotud õigusvaldkondades. Viimase kümne aasta jooksul on advokaadibüroo tegevus laienenud ning praeguseks asuvad LEXTALi kontorid Eestis, Lätis ja Leedus. LEXTAL toob õiguspraktikasse progressiivse ja personaalse lähenemise, olles tõeliselt kliendikeskne ja pakkudes põhjalikku ning täpset õigusnõu.

LEXTAL on tihedalt seotud uuenduslike tööstusharudega, muuhulgas web3, finantstehnoloogia, idufirmad, mängusektor, energia ja ühinemis- ja omandamistehingud, aga lisaks ka kinnisvara, maksude, riigihangete, strateegilise nõustamise, vaidluste lahendamise ja muu osas. LEXTALi klientide hulka kuuluvad mõned Eesti kõige innovatiivsemad ja kiiremini kasvavad ettevõtted, nagu IuteCredit, Starship Technologies, Cleveron, Liven, Ekspress Meedia, Amserv ja PepsiCo Eesti.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.