Sorainen advokaadibüroo

Kodulehele

Advokaadibüroo Sorainen on äriõigusele keskendunud rahvusvaheline advokaadibüroo, mis tegutseb eelkõige Baltimaades. Sorainenis on 44 partnerit ning üle 250 advokaadi ja maksueksperdi, kes nõustavad kliente kõikides meie regiooni puudutavates äri- ja maksuõiguse küsimustes.

1995. aastast tegutsev büroo on olnud nii rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele heaks nõuandjaks paljudes olulistes kaasustes. Sorainen on partneriks kohalikele, regionaalsetele ja rahvusvahelistele ettevõtetele, et ellu viia oma sihti: aidata klientidel olla oma äris edukas, et sel moel kasvatada üldist jõukust ja heaolu meie regioonis.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.