Zenith Family Office

Kodulehele

Zenith Family Office on 2011. aastal asutatud sõltumatu varade juhtimise ja finantsnõustamise ettevõte, mis tegeleb jõukate eraisikute ja nende perede varade juhtimisega ning varade juhtimise korraldamisega family office põhimõtete kohaselt, ühendades tervikliku valiku era- ja äriklientide teenuseid. Zenith Family Office eesmärk on suunatud kliendi jõukuse säilitamisele ja kasvatamisele. Parimate lahenduste, toodete ja teenuste tagamiseks pakub Zenith laiapõhjalist ökosüsteemi teenust, mis katab kõik varade valiku ja halduse valdkonnad.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.