Lightyear

Kodulehele

Lightyear on investeerimisplatvorm, mis loodi andmaks igale eurooplasele lihtne ja madalate tasudega ligipääs maailma turgudele. Platvormil saab investeerida rohkem kui 3,000 aktsiasse ja börsil kaubeldavasse fondi. Lightyear ühendab lahendusi kolmele levinud valupunktile Euroopa investeerimismaailmas: läbipaistmatud ja kõrged tasud, kehv ligipääs maailma aktsiaturgudele ning vähene teave investeerimise kohta.

Kui traditsiooniliselt tähendab Eestist rahvusvahelistele turgudele investeerimine suuri tasusid nii investeeringu sooritamise, kontohoolduse kui ka valuutavahetuse eest, siis Lightyear on vastupidiselt viinud tasud klientide jaoks võimalikult madalaks ja läbipaistvaks.

Lightyear tegutseb hetkel 22. turul – eurotsooni riikides, Ühendkuningriigis ning Ungaris. Eesti kasutajad saavad investeerida nii eraisiku- kui ka ettevõtte konto alt.

Tänaseni on Lightyear kaasanud $35 miljonit dollarit investoritelt nagu Lightspeed Venture Partners, Mosaic Ventures, Taavet+Sten ning Sir Richard Branson. Lightyeari asutasid varajased Wise’i töötajad Martin Sokk ja Mihkel Aamer 2020 aasta suvel pärast seda, kui juhuslikult kohtudes läks jutt investeerimise peale ning mehed avastasid, et neil on ühine, tugev arvamus — investeerimine Euroopas on katki.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.