Monefit

Kodulehele

Monefit kuulub tuntud rahvusvahelisse finantstehnoloogia gruppi Creditstar Group, mis pakub vastutustundlikke krediidilahendusi ja uuenduslikke finantsteenuseid enam kui 1,3 miljonile kliendile Euroopas.

Monefit on paindlike tagasimaksevõimalustega krediidiliin, mille maksekohustused põhinevad minimaalsetel kuumaksetel. Monefitis väärtustab tootearendust ja uudsust ning pakub klientidele mugavaid lahendusi, kasutades tehnoloogia valdkonna uusimaid trende ning pidevalt uurides võimalusi oma teenuste edasiarendamiseks.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.