IPF Digital

Kodulehele

IPF Digital AS on Finantsinspektsiooni poolt litsentseeritud krediidiandja ning e-raha asutus, mis esindab Eesti turul kaubamärke Credit24 ja Creditea. IPF Digital on Londoni börsil noteeritud International Personal Finance haruettevõte, millel on miljoneid kliente Euroopas, Mehhikos ja Austraalias.

Eesti turul juhtiva pangavälise finantsasutusena väärtustame vastutustundliku laenamise põhimõtteid ning pakume klientidele võimalust oma rahaasju mugavalt Creditea äpi abil hallata. IPF Digital seisab selle eest, et kõigil oleks ligipääs seaduslikule ja reguleeritud krediiditurule.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.