Swedbank Investeerimisfondid

Kodulehele

Swedbank Investeerimisfondid on Eesti esimene ning suurim varahaldusfirma, mis on tegutsenud aastast 1994. Swedbank Investeerimisfondide põhirõhk on suunatud pensionifondide ja institutsionaalsete investeerimisportfellide valitsemisele, kus nende eesmärgiks on luua pikaajalist väärtust oma klientidele. Swedbank Investeerimisfondide kliendibaasi kuulub üle 228 tuhande kliendi. Vastutustundlikud investeeringud ja jätkusuutlikkus on meie Swedbank Investeerimisfondide investeerimistegevuse alustalad.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.