WALLESS advokaadibüroo

Kodulehele
WALLESS on nüüdisaegne Baltikumi advokaadibüroo, mis soovib ümber kujundada traditsioonilist arusaama õigusteenuste pakkumisest. WALLESS tegutseb Baltikumi tippadvokaate ühendava meeskonnana, kuhu kuulub enam kui 130 advokaati ja juristi Eestis, Lätis ja Leedus. 
 
Büroo pakub regiooniülest sujuvat õigusteenust kõigis peamistes õigusvaldkondades. WALLESSi eriliseks tugevuseks on ühinemised ja omandamised, pangandus ja finantseerimine, kapitaliturud, finantstehnoloogia, ühinguõigus,
kinnisvara, maksud, vaidluste lahendamine, samuti kaitsetegevus majanduskuritegude ja ametiasutuste uurimise korral.
 
WALLESSi finantsõigusele pühendunud integreeritud meeskond toetab kliente kogu ettevõtte elutsükli jooksul, alates asutamisest ja rahastamisest kuni tegevuse laiendamiseni Euroopa Liidus ja mujal maailmas.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.