NASDAQ Tallinn

Kodulehele

Nasdaq Tallinna börs on koht, kus on noteeritud kõik ambitsioonikad Eesti ettevõtted ja kus investeerivad kõik ambitsioonikad Eesti inimesed.

Nasdaq Tallinna börs on avatud ja läbipaistev kauplemiskeskkond, mis viib omavahel kokku raha paigutavad investorid, täiendavat kapitali kaasata soovivad ettevõtted ning börsi liikmed, kes vahendavad investorite väärtpaberitehinguid ühtses elektroonilises kauplemissüsteemis.

Aktsiakauplemine Nasdaq Tallinna börsil toimub kauplemissüsteemis INET, mis on kasutusel kõigil Nasdaqi aktsiaturgudel üle maailma. Võlakirjade kauplemissüsteem on Genium INET, mis on kasutusel Nasdaqi gruppi kuuluvatel börsidel Balti- ja Põhjamaades.

Nasdaq Tallinna börs on litsentseeritud Eesti Finantsinspektsiooni poolt, kes teostab börsi üle ka järelevalvet.

 

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.