COBALT advokaadibüroo

Kodulehele

COBALT on Eesti üks suurimaid täisteenust pakkuvaid advokaadibüroosid, mis kuulub 3 jurisdiktsiooni Eestits, Lätis ja Leedus – ühendades üle 200 advokaadi. COBALT haldab ka rahvusvahelisi töögruppe, mis hõlmavad Fenno-Balti ja saksa keelt kõnelevaid riike. COBALT pakub tipptasemel õiguslahendusi kõigis äriõiguse põhivaldkondades: ühinemised ja ülevõtmised, pangandus ja rahandus, kapitaliturud, ELi õigus ja konkurentsiõigus, vaidluste lahendamine, maksuõigus, restruktureerimine ja pankrot, kinnisvara ja ehitus, energeetika ja infrastruktuur, keskkonnaõigus, IP ja IT ning tööõigus.

Oma sügavate teadmiste ja märkimisväärsete ressurssidega on COBALT klientidele strateegiliseks partneriks nii igapäevaste äriasjade kui ka keerukate ja suuremahuliste projektide lahendamisel, mis hõlmavad erinevaid jurisdiktsioone. COBALTi bürood ja advokaadid on kõige mainekamate õiguskataloogide, nagu Chambers Global, Chambers Europe, Legal500 ja IFLR 1000, järjekindlalt kõrgeima astme edetabelis ning on pälvinud mitmeid auhindu. Viimati nimetas Chambers Europe COBALTi 2020. aasta Baltikumi aasta advokaadibürooks. International Financial Law Review hindas COBALTit 2020. aastal „Band 1“ tiitliga 6 õigusvaldkonnas Baltikumis. 2023. aastal tunnustati COBALTi bürood iga-aastases Chambers Europe Guide’i poolt Baltikumi õigusturu üheks juhtivaks advokaadibürooks, pälvides büroo kõrgeima tunnustuse „Band 1“ tiitli 16 õigusvaldkonna lõikes.

COBALT on autasustatud:

  • Chambers Europe (2023) “Band 1” tunnustus 16 õigusvaldkonnas Baltikumis
  • Chambers Europe’i (2020) Baltikumi Aasta Advokaadibüroo auhind
  • CEE Legal Matters Deal of the Year Award auhind Eestile, Lätile ja Leedule
  • International Financial Law Review (2020) edetabelis “Band 1” advokaadibüroo 6 õigusvaldkonnas Baltikumis
  • IFLR-i 2019. aasta innovaatiliseima Baltikumi advokaadibüroo auhind Lisateabe saamiseks külastage www.cobalt.legal

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.