TalTech majandusteaduskond

Kodulehele

TalTechi majandusteaduskond on 1940. aastal asutatud Baltikumi juhtiv kõrghariduse andja majanduse, ärinduse, õiguse ja avaliku halduse valdkonnas. TalTechi majandusteaduskonna eesmärk on edendada teadmistele põhinevat uuenduslikku ja jätkusuutlikku ühiskond ning on kõige rahvusvahelisem kõrgharidusüksus Eestis.

Majandusteaduskonnas õpib ligikaudu 1900 üliõpilast, kellest 20% on välistudengid enam kui 60 erinevast riigist. Ligi 30% teaduskonna töötajatest on pärit välisriikidest ning 59% õppejõududest on doktorikraadiga. Majandusteaduskonna hariduse kõrget kvaliteeti kinnitavad mõjukad vilistlased, kes moodustavad Eesti poliitilise ja ärimaailma tipu. Teaduskonna õppetöö on üles ehitatud järgides kaasaegseid õppemeetodeid, mis toetuvad digilahendustele ja innovatiivsetele e-õppe meetoditele.

TalTechi laiaulatuslikud koostöövõrgustikud ning ettevõtluskeskused (Tehnopol, Mektory) rajavad aluse, kus üliõpilased, teadlased ja ettevõtjad loovad elulistele probleemidele praktilisi lahendusi.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.