Luminor Pensions Estonia

Kodulehele

Luminor Pensions Estonia tegutseb pensionifondide valitsejana alates 2008. aastast ning valitseb nii kohustuslikke kui vabatahtlikke pensionifonde. Luminor Pensions Estonia on Luminor Bank AS tütarettevõte. Koos teiste Baltikumis tegutsevate Luminori pensionifondide valitsejatega haldab Luminor ligi 1,5 miljardi euro väärtuses pensionifondide investeeringuid ja enam kui 350 000 kliendi jaoks Baltikumis.

Luminori eesmärk on pakkuda klientidele pikaajalist konkurentsivõimelist tootlust investeerides nii globaalsetele turgudele kui ka Baltikumi regiooni. Pakutavas valikus on eakohased pensionifondid nii noortele tööturule sisenejatele kui pensionieas väljamaksete kasutajatele. Ettevõte valitseb nii aktiivse juhtimisega kui passiivseid indeksipõhiseid pensionifonde ning samuti jätkusuutlikke pensionifonde.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.