Tuleva

Kodulehele

Tuleva on ühistuline varahaldusettevõte, mille eesmärgiks on kasvatada oma liikmete vara, luues meile endile paremaid tingimusi vähehaaval säästetud raha pikaajaliseks investeerimiseks. Tuleval on kaks II samba fondi ning üks III samba fond. Tuleva Fondid AS 100% omanik on Tulundusühistu Tuleva, mille omanikud on pensionikogujad ise.

Tuleva asutajad leidsid, et just selline tegevusvorm on paljusid inimesi ühendavale ettevõttele kõige sobivam. Tänaseks on Tulundusühistul üle 7500 liikme ning ligi 65 000 inimest hoiab oma pensioniinvesteeringuid meie juures. Tuleva fondid on madala kuluga ning Tuleva investeerib lähtudes tõenduspõhisest investeerimisest. Tuleva aitab inimestel näha läbi finantssektori infomüra ja teha mõistlikke valikuid. Tuleva investeerimisstrateegia on passiivne, mis tähendab, et fondide eesmärk on jäljendada maailmaturgude keskmist tootlust madalaima haldustasuga.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.