Confido Terviselahendus

Kodulehele

Confido Terviselahendus on esimene terviklik terviselahendus Eestis. Pakume tööandja tervisekindlustust, mis täiendab riiklikku ravikindlustust, võimaldades töötajatel saada kiiremini eriarsti vastuvõtule või kasutada muid tasulisi raviteenuseid, muretsemata seejuures suurte raviarvete pärast.

Terviselahendus on maksuvaba hüve, mille eesmärk on panustada tervemasse ja paremini motiveeritud töötajasse. Tegu on atraktiivse motivatsioonipaketi osaga, mis aitab ettevõttel luua positiivset mainet kui töötajakesksest ja vastutustundlikust organisatsioonist. Lisaks annab tugeva eelise töötajate värbamisel ja hoidmisel.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.