TGS Baltic advokaadibüroo

Kodulehele

TGS Baltic on majandusõigusele keskendunud advokaadibüroo, millel on kontorid kõikides Balti riikides ja mis on tegutsenud ligi 30 aastat. TGS Balticul on üle 30 partneri ja enam kui 180 töötajat. Büroo advokaatidel on laialdased kogemused erinevate sektorite (sh HealthTech, FinTech, CyberTech, e-kaubandus, ühisrahastus jm) klientide nõustamisel juriidilistes küsimustes, mis puudutavad isikuandmete kaitset ja eraelu puutumatust, omades põhjalikku oskusteavet, kuidas tulemuslikult käsitleda, dokumenteerida ja hallata EL-i isikuandmete kaitse üldmäärust (GDPR), e-privaatsust ja eraelu puutumatust elektroonilises keskkonnas ja siseriiklikku andmekaitseraamistikku.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.