RASK advokaadibüroo

Kodulehele

RASK on tugevaid õiguseksperte ühendav advokaadibüroo, kes hinnatud partneriks nii tehingute läbiviimisel kui komplitseeritud vaidluste lahendamisel. RASKi sihiks on pakkuda klientidele terviklikke ja läbimõeldud strateegilisi lahendusi, mis teenivad kliendi eesmärke kõige tulusamal viisil, jätkusuutlikult ja tulevikku vaatavalt.

RASK nõustab kliente kõigis finantseerimisega seotud õigusküsimustes. Bürool on laialdased kogemused nii traditsiooniliste finantsinstrumentidega seotud õigusküsimuste ja vaidluste lahendamisel kui ka raha kaasamisel start-up ja tehnoloogiavaldkonnas. RASK nõustab nii M&A maju, VC ja PE investoreid, panku, ühisrahastuse vahendajaid, fintech ettevõtteid ja eraisikust investoriteid. Samuti nõustame ja esindame kliente suhtluses regulaatoritega ja loataotluste menetlustes (sh olulise osaluse omandamisel, krediidiandja tegevusloa väljastamisel, võlakirjade emissioonidel, usaldusfondide asutamisel) ning panustame aktiivselt valdkonda kujundava seadusandluse väljatöötamisse ning seonduvate seisukohtade koostamisel. RASKi finantseerimisvaldkonna meeskonnal on tugev kompetents ka valdkonna vaidluste lahendamisel, regulatiivsetes/compliance küsimustes ning ESG temaatikas.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.