Aon Kindlustusmaakler

Kodulehele

Aon on maailma juhtiv kindlustusmaaklerlus-, edasikindlustus- ja konsultatsiooniettevõte. Aon’i 50,000 töötajat üle maailma toetavad igapäevaselt meie kliente innovatiivsete ja efektiivsete riskijuhtimis- ja kindlustuslahendustega. Eestis tegutseb Aon UADBB Aon Baltic Eesti filiaalina ning osutab Eesti ja Eestis tegutsevatele rahvusvahelistele ettevõtetele riskide- ja kindlustusalast konsultatsiooniteenust aastast 1999. Lisaks pakume ka eraisikutele võimalust soetada neile vajalikke kindlustustooteid läbi meie internetiportaali www.jepp.ee.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.