EY on globaalne auditi, konsultatsiooniteenuste, maksunõustamise, strateegia, tehingute ja õigusnõustamise valdkonnas tegutsev ettevõte, kellel on 231 000 töötajat enam kui 150 riigis. EY pakutavad ülevaated ning kvaliteetsed teenused aitavad suurendada usaldustunnet kapitaliturgudel ning majanduses. EY on Baltikumis tegutsenud alates 1992. aastast ning on regiooni juhtiv professionaalsete teenuste pakkuja. Eestis töötab EYs 120 oma ala professionaali, kes omavad põhjalike teadmisi ning praktikat erinevates turusektorites, mis aitavad pakkuda sujuvat, järjepidevat, kvaliteetset ning professionaalset koostööd avaliku ja erasektori klientidele.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.