Aktiva Finance Group

Kodulehele

Aktiva Finance Group on regiooni ainuke finantsinfrastruktuuri terviklahendust pakkuv ettevõte, mis koosneb järgmistest tütarettevõtetest: OÜ Julianus Inkasso (julianus.ee), Krediidiregister OÜ (taust.ee; accountscoring.com), Perfi OÜ (perfi.ee), Altero OÜ (altero.ee), Tarkpay (tarkpay.com), Avaus (avaus.com). Grupi peamine eesmärk on finantsinfrastruktuuri edendamine, aidates hinnata isikute krediidivõimet, arendades makselahendusi ning vähendades klientide krediidikahjusid.

Aktiva Finance Group sai alguse 1994. aastal, mil Eestis asutati OÜ Julianus Inkasso ja alustati võlgade sissenõudmise tegevust ja on praegu suurim võlgade ja kohustuste ostja Baltikumis.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.