ESTO

Kodulehele

ESTO on makselahenduste pakkuja Baltikumis, muutes kaupmeeste müügi- ja tarbijate ostukogemuse revolutsiooniliselt lihtsaks ning sujuvaks. Kaupmeestele (B2B) pakub ESTO tootevalikust tasuta pangalingid, täielikult automaatse järelmaksu võimaluse ja mugavad „osta nüüd, maksa hiljem“ lahendused. Lisaks on ESTO-l ka paindlikud ja mugavad krediiditooted, nagu ESTO krediidiliin ja väikelaen. Alates asutamisest 2017. aastal on ESTO kaasanud üle 120 miljoni euro suuruse rahastuse tuntud investoritelt, sealhulgas juhtivatelt perekontoritelt Baltikumis ja Skandinaavias ning Multitude ja Citadele pangalt.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.