Holm Bank

Kodulehele

Holm pank on 100% Eesti kapitalil põhinev pank, mis pakub finantslahendusi era- ja äriklientidele. Tütarettevõte Holm Bank Latvia SIA pakub krediiditeenuseid Lätis. Ettevõte sai nimeks Holm Bank AS aastal 2019, mil Euroopa Keskpank väljastas krediidiasutuse litsentsi. Finantsteenuseid on Holm panga eelkäija pakkunud aastast 1995, kui turule toodi Liisi järelmaks. Seda aastat loeb pank oma tegevuse algusajaks.

Ettevõtte sünnilinnaks on Haapsalu, sealsed laiud, mida nimetatakse holmideks, olid inspiratsiooniks uue kaubamärgi ja ettevõttele nime välja töötamisel. Holm pangal on kaubamärgid Holm ja Liisi. Holmi eraklientide teenuste hulka kuuluvad tähtajalised hoiused, tagatisega ja tagatiseta laenud, liising, krediitkaardid ning järelmaks. EAasta 2023 alguseks ületas panga hoiuste ja laenuportfelli maht 100 miljoni euro piiri.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.