Loading...

FinanceEstonia / 28.03.2024

FinanceEstonia ja TalTechi inspiratsiooniõhtu naistudengitele

7. märtsi õhtul toimus FinanceEstonia ja TalTechi eestvedamisel naistudengitele suunatud inspiratsiooniõhtu. Eesmärgiks oli läbi meie aktiivsete liikmete lugude näidata noortele, et karjäär finantsmaailmas on põnev ning innustada neid pürgima tippu.

FinanceEstonia / 26.03.2024

Saame tuttavaks #43: uus liige Tervisekindlustusagent

FinanceEstoniaga liitus Confido Healthcare Groupi kuuluv Tervisekindlustusagent OÜ, mis pakub ettevõtetele lahendust, kus kindlustus toimib nende töötajatele rahastusallikana raviteenuse taustal. Ettevõtte terviselahenduse ja kindlustuse valdkonna juht Mihkel Luigas jagab, et kindlustuses on suurimad mured läbipaistvus ja soovimatus midagi uut teha. Selle murdmiseks liituti ka FinanceEstoniaga.

FinanceEstonia / 22.03.2024

Joel Kukemelk: käes on aeg panna tööandjapension sõnadest tegudesse

Praeguse valitsusliidu programmis ehk koalitsioonileppes (2023-2027) sisaldub punkt, mille kohaselt soodustatakse inimeste pensioniks kogumist. Kirja on pandud siht analüüsida võimalusi teise ja kolmanda pensionisamba paindlikumaks tegemiseks ning anda võimalus tööandjapensioni loomiseks. 

FinanceEstonia / 22.03.2024

FinanceEstonia kaardistas Eesti kapitalituru kitsaskohad ja lahendused

FinanceEstonia on pikalt seisnud selle eest, et kohaliku kapitalituru arendamiseks sünniks mõõdetav ja avalik pikaajaline strateegia. Selle loomise aluseks on peamiste kitsaskohtade kaardistus ning sektori nägemus võimalikest lahendustest. Strateegia väljatöötamine ja rakendamine eeldab koostööd riigi ja turuosaliste vahel.

FinanceEstonia / 22.03.2024

Saame tuttavaks #42: uus liige Cachet

FinanceEstoniaga liitus platvormitöötajatele ja jagamismajanduse platvormidele kindlustuslahendusi arendav Cachet. Ettevõtte kaasasutaja Kalle Pallingu sõnul saab andmete väärindamise teel kindlustust oluliselt personaalsemaks muuta. Oluliseks murekohaks on aga ülereguleerimine – innovatsiooni seisukohalt on targem lasta uuel teenusel või tootel turul toimida ja reguleerida seda vastavalt vajadusele.

FinanceEstonia / 19.03.2024

Majanduspoliitika plaan seab eesmärgiks Eesti majanduse kujunemise uueks edulooks

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi eestvedamisel esitleti Eesti majanduspoliitika plaani. Plaanis toodud põhimõtete ja nendes pakutavate lahenduste eesmärk on luua majanduskeskkond, kus on lihtne olla ettevõtja ning anda jõudu uutele ja arenevatele valdkondadele tehes seda ministeeriumite ja ettevõtjate koostöös.

FinanceEstonia / 26.02.2024

FinanceEstonia tutvustas rahandusministrile sektori murekohtade lahendamise ideid

FinanceEstonia esindajad kohtusid veebruari alguses rahandusministri ja ministeeriumi esindajatega ning tutvustasid ettepanekuid sektori murekohtade lahendamiseks ja kapitaliturgude arendamiseks. Ettepanekute eesmärk on aidata kaasa Eesti majanduse arengule ning seeläbi ettevõtete ja elanike jõukuse ja turvatunde suurenemisele.

FinanceEstonia / 26.02.2024

FinanceEstonia ja TalTechi naistepäeva konverents “Naised ärimaailmas”

Koostöös TalTechi majandusteaduskonna dekanaadi ja üliõpilaskoguga tähistame sel aastal naistepäeva finantskonverentsiga "Naised ärimaailmas", mis keskendub finantsmaailmas tegutsevatele edukatele naistele. Ürituse eesmärk on julgustada naistudengeid pürgima finantsmaailma tippu, kummutada müüte naisjuhiks olemise kohta ning näidata eeskuju ambitsioonikatele naistudengitele.

Otsing ei leidnud ühtegi tulemust