Creditstar

Kodulehele

Creditstar Estonia on 2006. aastal asutatud rahvusvaheline tarbijafinantseerimisettevõte.Creditstar kasutab tehnoloogiat, automatiseeritud protsesse, algoritme ja andmeanalüüsi, et muuta krediiditooted hõlpsasti kättesaadavaks sadadele tuhandetele klientidele kaheksas Euroopa riigis.Creditstar pakub eraisikutele paindlikke eralaene ja täiendavaid finantsteenuseid.

Ettevõttes töötab 120 inimest, kes teevad koostööd selle nimel, et muuta Creditstar juhtivaks tarbijafinantseerimisettevõtteks.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.