Ellex Raidla advokaadibüroo

Kodulehele

Ellex Raidla on klientide hinnangul turu parim strateegiline nõustaja ja enim soovitatud advokaadibüroo. Büroo osutab õigusteenust kõikides olulisemates ärisektorites. Õigusteenust osutatakse nii tehingute nõustamisel kui ka vaidluste lahendamisel, samuti ettevõtete igapäevase tegevuse õigusnõustamises. Selline spetsialiseeritud praktikagruppide lähenemine tagab, et kõrgelt kvalifitseeritud eksperdid töötavad klientidega nende pädevusse kuuluvates asjakohastes küsimustes. Vajadusel komplekteeritakse koostööks tõhusad erinevatest spetsialistidest koosnevad meeskonnad, mis tagab igakülgse probleemipõhise nõustamise nii riigisisesel kui ka rahvusvahelisel tasandil.

Ellex Raidla kuulub juhtivasse Balti advokaadibüroode ühendusse Ellex. Enam kui 30-aastase kogemusega esindame õigusalast tippkompetentsi Eestis ja ka teistes Balti riikides ning oleme loonud täiesti uue õigusinnovatsiooni standardi. Ellexi büroodes Tallinnas (Ellex Raidla), Riias (Ellex Klavins) ja Vilniuses (Ellex Valiunas) töötab üle 250 kogenud õigusspetsialistist koosnev meeskond integreeritult, et toetada meie kliente kõigis ärisektorites.

Ellex on valitud Põhja-Euroopa Aasta Advokaadibürooks (The Lawyer, 2022), Baltikumi Aasta Advokaadibürooks (The Lawyer 2021, IFLR Europe Awards 2022-23, Who’s Who Legal 2020-2022, Managing IP EMEA Awards 2022) ning saavutanud kõrgeimad rahvusvahelised reitingud kõikides olulisemates advokaadibüroosid hindavates kataloogides (Chambers & Partners, The Legal 500, IFLR1000).

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.