Placet Group

Kodulehele

Placet Group on asutatud 2005. aastal Eestis. Placet Group on spetsialiseerunud eelkõige tarbimislaenudele ning tegutseb Eestis ja Leedus. Ettevõte tegutseb kaubamärkide smsraha, laen.ee, smsmoney ning Leedus smspinigai.lt ja paskolos.lt all. Lisaks tarbimislaenudele on ettevõtte toodete hulgas on lisaks ka ärilaenud. Ettevõttes töötab ligikaudu 51 inimest ja tegevus on Finantsinspektsiooni järelvalve all. Placet Groupi strateegia on jätkata tegevust samal tegevusalal samade põhimõtete alusel, keskendudes olemasolevale kliendisegmendile, pakkudes alati parimaid võimalikke teenuseid, mis arvestavad nende vajadustega.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.