Mifundo

Kodulehele

Mifundo võimaldab inimesel luua endale kinnitatud finantsprofiil ja teha see nähtavaks teiste riikide pankadele. See võimaldab pankadel pakkuda krediiditooteid välismaalastele, kes on saabunud selle panga riiki või inimesele, kes elab teises riigis. Mifundo valiti Mastercard ja Põhja-Euroopa tipp-pankade poolt osalema nende ühisesse partnerlusprogrammi Lighthouse.

Mifundo on üleeuroopalise krediidibüroode ühenduse ACCIS liige ja neile on Eestis väljastatud Finantsinspektsiooni tegevusluba.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.