Unifiedpost

Kodulehele

Unifiedpost on juhtiv arveldus- ja finantsteenuste pakkuja Euroopas ja (endise nimega Fitek) on Eesti turul tegutsenud juba üle 26 aasta (endise nimega Fitek).

Unifiedpost võimaldab ettevõtetel saata ja vastu võtta e-arveid, seda nii Eesti-siseselt kui ka välismaale. Ettevõtte nutikas ostuarvete menetlemise keskkond Fitekin muudab lihtsaks ostuarvete halduse, kõik-ühes-arvelduslahendus Banqup on oluline töövahend ka kõige väiksematele firmadele ning EDI lihtsustab kaubadokumentide vahetust.

Unifiedposti missioon on oma klientide arveldus- ja haldustegevused digitaliseerida ja muuta korduvad tegevused automaatseks, et protsessid muutuks kiiremaks, mugavamaks ja lihtsamaks.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.