Cachet

Kodulehele

Cachet on Eesti kindlustustehnoloogia ettevõte, mis arendab digitaalseid, paindlikke ja andmepõhiseid kindlustuslahendusi platvormitöötajatele (B2C) ja jagamisplatvormidele (B2B). Hedi Mardisoo ja Kalle Palling asutasid Cachet’ 2018. aastal eesmärgiga edendada jagamismajandust ja platvormitööd, muutes kindlustusteenused õiglasemaks ning vähendada nendega seotud riske. Cachet tegutseb hetkel Eestis, Poolas, Rootsis ja Lätis. Ettevõttel on EL-i maaklerilitsents ja 20+ strateegilist kindlustuspartnerit. Ettevõttes töötab 22 inimest.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.