NJORD advokaadibüroo

Kodulehele

NJORD advokaadibüroo nõustab kliente õigusvaldkondade üleselt ja on klientidele abiks nii kohalikul turul kui ka rahvusvaheliselt. NJORDi kontorid asuvad Tallinnas, Riias, Vilniuses, Århusis, Silkeborgis ja Kopenhaagenis.

2005. aastal Eestis asutatud NJORD Advokaadibüroo on saavutanud Eestis õigusnõustajana hinnatud ja tunnustatud maine erinevates tegevusvaldkondades. NJORD Advokaadibüroo nõustab kliente andmekaitset ning kinnisvara- ja ehitusõigust puudutavates küsimustes kuni ühinemiste ja omandamiste, pangandus- ja finantsküsimuste ning kohtus esindamiseni.  NJORD Advokaadibüroo kuulub Eesti 10 parima advokaadibüroo hulka.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.