TRINITI advokaadibüroo

Kodulehele

Advokaadibüroo TRINITI pakub oma klientidele laias valikus pangandus- ja finantsõigusega seotud õigusteenuseid. TRINITI pakub klientidele tipptasemel nõustamist nii investeeringute kaasamisel ja finantseerimisel kui osanike vaheliste suhete reguleerimisel, nii Eestis tegutsemiseks vajaliku FI või RAB-i tegevusloa taotlemise protsessis kui ka äritegevuse laiendamisel välisriiki, samuti igakülgset tuge intellektuaalomandi kaitsel, töö- ja/või partnerlussuhete reguleerimisel (sh välistööjõu toomine Eestisse) jne. Muuhulgas on TRINITI-l olnud võimalus olla teerajajaks Euroopa Liidu esimeses ICO-t puudutavas kohtuvaidluses, kus nõue esitati tokenites.

TRINITI on ka Eesti tuntuim ja suurima kogemusega võlakirjainvestoritele tagatisagendi teenuse pakkuja. TRINTI finantstöögrupp pakub igakülgset õigusnõu rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise valdkonnas, alustades vajaliku dokumentatsiooni koostamisest (sh KYC küsimustikud, ettevõtte riskihinnang, protseduurireeglid ja sisekorraeeskirjad), lõpetades nõustamisega AML hoolsusmeetmete ja sanktsioonide kohaldamisel.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.