Bigbank

Kodulehele
Bigbank on 1992. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev pank, mis pakub erinevaid laenu- ja hoiusetooteid era- ja äriklientidele. Lisaks Eestile on kontorid Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ja Bulgaarias ning piiriüleseid teenuseid pakume Saksamaal, Austrias ja Hollandis.
 
Laenuportfelli kiire kasv on saavutatud läbi digitaalsete protsesside ning kõrgel tasemel kliendisuhtluse. 
 
Lisaks laenuportfellile on kiiresti kasvamas ka Bigbanki hoiuste maht. Bigbank on olnud õiglase intressi pakkujana suunanäitajaks kõigil turgudel, kus pank hoiuseid pakub ning tõstnud regulaarselt intressimäärasid, et turutingimuste muutustest teeniks eelkõige hoiustaja.
 
Bigbanki tegevusele teostab järelevalvet Eesti Finantsinspektsioon. Alates 2022. aastast on Bigbanki võlakirjad märgitud Nasdaq Tallinn börsi Balti võlakirjade nimekirjas.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.