FintechX

Kodulehele

FintechX OÜ on Eesti finantstehnoloogiaettevõte ning virtuaalvääringute teenusepakkuja Kriptomat.io portaali ja mobiilirakenduse kaudu. Kriptomat pakub võimalust kõigile luua, kasvatada ja jälgida oma krüptoportfelli ühest ja samast rakendusest. Meie tiim koosneb üle 40 plokiahela tehnoloogia eksperdist.

Meie siht on kasvava kliendibaasiga nii Eestis kui ka üle poole miljoni kliendiga kogu Euroopas saada üheks juhtivaks krüptoinvesteeringute rakenduseks. Meie eesmärk on muuta krüptoraha kasutamine kõigile kasutajasõbralikuks, järgides motot “Krüpto, aga lihtne”.

Meie teenuste laiahaardelisus, kliendikeskne lähenemine ja partnerlussuhted traditsiooniliste finantsasutuste, finantstehnoloogia ja teiste plokiahelapõhiste pakkujatega Web3 kaudu annavad meile konkurentsieelise. See sünergia võimaldab meil pakkuda klientidele terviklikku lahendust, aidates neil lihtsustada keerukasse krüptovaldkonda sisenemist.

Oleme pühendunud riskide haldamise, vastavuskontrolli ning infoturbe kultuuri arendamisele. 2023. aastal väljastas Eesti Rahapesu Andmebüroo meile uue tegevusloa. Lisaks oleme registreeritud teenusepakkujana Kreekas, Prantsusmaal, Hispaanias, Horvaatias ja Poolas.

Meie pidev püüdlus ja pühendumus olla valdkonna turuliider on kinnitatud erinevate rahvusvaheliste ISO sertifikaatide olemasoluga, sealhulgas kvaliteedijuhtimise, vastavuskontrolli, altkäemaksuvastase võitluse ja infoturbe juhtimise sertifikaadid. Need sertifikaadid mitte ainult ei tõesta meie pühendumust kõrgeimatele standarditele, vaid kujundavad ka meie teenuste ja organisatsioonilise läbipaistvuse aluseid.

Tule liikmeks

Finantssektori katusorganisatsioonina esindame liikmete ühiseid huve ning töötame avaliku sektoriga tihedas koostöös, et suurendada Eesti majanduslikku julgeolekut.

FinanceEstonia liikmeteks on väga erinevad ettevõtted ja organisatsioonid. Meie liikmed on näiteks LHV Group, Redgate Capital, NASDAQ Tallinna börs, Veriff, Funderbeam, Salv, EY, KPMG, Bigbank, Estateguru, Tallinna Tehnikaülikool, mitmed Eestis tegutsevad advokaadibürood ja paljud teised.

FinanceEstonia liikmeks ootame kõiki ettevõtteid ja organisatsioone, kellel on huvi ja soov muuta Eesti finantssektorit konkurentsivõimelisemaks, rääkida kaasa valdkonna arengut puudutavates küsimustes ning luua uusi kontakte nii Eestis kui ka välismaal.

Täida liitumisavaldus ning võtame sinuga ühendust.

Täida liitumisavaldus

Täida liitumisavaldus ja võtame sinuga ühendust.