Loading...

FinanceEstonia / 28.04.2024

Täiskasvanute rahatarkuse fookuses on võlad ja pension

Aprilli alguses toimus rahatarkuse strateegiapäev, kus vaadati üle valdkonna edusammud, sõnastati fookused ning probleemkohad. Õpetajate rahatarkuse mentorklubi peamentorina panustav Nasdaq Tallinna kommunikatsiooni- ja turundusjuht Ott Raidla pälvis eraldi tunnustuse. Palju õnne!

FinanceEstonia / 29.01.2024

Ida-Viru rahatarkuse õppega liitub uus kool

FinanceEstonia initsiatiivgrupi eestvedamisel jätkub ka alanud aastal rahatarkuse õpe Kohtla-Järve Gümnaasiumis ja Sinimäe koolis. Veebruarist liitub rahatarkuse projektiga Kohtla-Järve Järve kool.

FinanceEstonia / 10.10.2023

Riigikogu ja valitsus – lood lõhkilaenatud inimestest on teie tegemata töö

Lood end lõhki laenanud inimestest on emotsionaalsed, seega leiavad ikka ja jälle kajastamist. Neist mõni erakordsem suudab ühiskonda hetkeks isegi raputada. Ootamatult surnud emalt 15 laenu päranduseks saanud laste lugu Eesti Ekspressis oli üks selline, mis pööras ühiskonna etteheitva pilgu reaktsioonina pankade poole ning jättis kõlama klassikalise hukkamõistu tavalisi inimesi nöörivatest ahnetest pankadest.

FinanceEstonia / 29.09.2023

Reimo Hammerbergi initsiatiivil tõmmati kahes Ida-Viru koolis käima rahatarkuse õpe

Kevadel toimunud FinanceEstonia finantsjulgeoleku foorumi arutelust “Mida teha, et iga elanik oleks riigi julgeoleku tagatis?” koorus välja initsiatiiv rahatarkuse edendamiseks Ida-Viru koolides. Suvega on FinanceEstonia rahatarkuse initsiatiivi eestvedaja Reimo Hammerberg viinud idee toimiva koostööni kahe kooliga. Uurisime, mida ja miks täpsemalt koolides tehakse ning mis on edasised sammud. 

FinanceEstonia / 18.09.2023

Raino Paron pangamaksust: kuigi öeldakse, et ettepanek vähendaks kasumi viimist Rootsi, siis pigem on tulemus vastupidine

Sõna “solidaarsus” maksu nimes ei päästa kiirustades ja mõjuanalüüsita tehtud otsuste negatiivsete tagajärgede eest. Plaanitav solidaarsusmaks mõjutaks negatiivselt konkurentsi pangandusturul ja läbi selle suurt osa Eesti majandusest, kirjutab Ellex Raidla vandeadvokaat ja FinanceEstonia juhatuse Liige Raino Paron 17.09 Eesti Ekspressis ilmunud arvamusloos.

Otsing ei leidnud ühtegi tulemust