Loading...

FinanceEstonia / 21.06.2024

Ian Kalla: fintech töörühm omab kasvavat rahvusvahelist ambitsiooni

FinanceEstonia fintech töörühma juhi Ian Kalla sõnul tehakse tööd selle nimel, et välja saaks töötatud ja seejärel ka ellu viidud fintech strateegia. Laiemalt on töörühma eesmärk seista Eesti fintech ettevõtete rahvusvahelist kasvu võimaldava keskkonna eest. Selleks esindatakse kohaliku fintech kogukonna huve nii Eestis kui ka Euroopa Liidu tasandil.

FinanceEstonia / 19.06.2024

FinanceEstonia osales Money 20/20 messil

FinanceEstonia esindatus Amsterdamis toimunud rahvusvahelisel fintech kogukonna suursündmusel Money 20/20 oli tänavu märkimisväärne. Liikmetest olid ühisstendil esindatud Bankish, Estateguru, Inbank, Kriptomat, Mifundo, Salv ja Wallester ning oma stendiga LHV ja Veriff. Eesti fintech kogukond paistis rahvusvahelisel areenil kindlasti väga positiivselt silma!

FinanceEstonia / 30.05.2024

FinanceEstonia soovib isikusamasuse tuvastamise nõuete muutmist

Riigikogu rahanduskomisjon võttis aprillis menetlusse krüptovaraturu seaduse eelnõu. Lisaks konkreetset eelnõud puudutavatele seisukohtadele esitas FinanceEstonia pöördumises ka ettepanekuid isikusamasuse tuvastamise nõuete muutmiseks. 

FinanceEstonia / 30.01.2024

FinanceEstonia laiendab rahvusvahelist haaret

FinanceEstonia astus Euroopa tasandil digirahanduse- ja finantskogukonda esindava European Digital Finance Association (EDFA) liikmeks. Ühenduse peamine eesmärk on muuta Euroopa finantstehnoloogia sektor laiemalt nähtavamaks.

FinanceEstonia / 28.01.2024

FinanceEstonia tugevdas suhteid Soome kolleegidega

FinanceEstonia juhatuse liige Rauno Klettenberg kohtus 23. jaanuaril Helsingis kolme Soome katusorganisatsiooni – Finance Finland, Fintech Finland ja Helsinki Fintech Farm – esindajatega.

FinanceEstonia / 28.11.2023

Eksperdid: fintech strateegia tooks Eestisse välisinvesteeringud, kuid nõuab poliitilist tuge

Finants- ja tehnoloogiasektori arendamine aitaks meelitada Eestisse uusi välisinvesteeringuid ning luua kõrge lisandväärtusega töökohti. Kui kohaliku fintech sektori senine areng on toimunud orgaaniliselt, siis nüüd oodatakse riigilt strateegilisemat lähenemist. Kõige otsesemalt võiks see väljenduda fintech strateegia loomises, tõdeti FinanceEstonia temaatilisel arutelul.

FinanceEstonia / 23.11.2023

Saame tuttavaks #37: uus liige Kriptomat

FinanceEstoniaga liitus rahvusvaheliselt krüptovaluuta investeerimist, ostmist, kauplemist ja ülekandmist võimaldava platvormi loonud Kriptomat. Ettevõtte vastavuskontrolli ja riskijuhtimise juhi Viljar Kähari sõnul ollakse pühendunud krüptovara turvalisuse ja kättesaadavuse suurendamisele.

Otsing ei leidnud ühtegi tulemust