Loading...

FinanceEstonia / 30.01.2024

Saame tuttavaks #38: uus liige Vespia

FinanceEstoniaga liitus tehisintellekti kasutav ärituvastuse ja rahapesu tõkestamise platvorm Vespia. Ettevõtte asutaja ja tegevjuht Julia Ront tõdeb, et tehisintellekti roll finantssektoris on veel suhteliselt minimaalne, kuid sellel on tohutu potentsiaal. Eesti majanduse ja finantssektori suurimate väljakutsetena nimetab ta aga jätkusuutliku kasvu ja rahvusvahelise konkurentsivõime säilitamist digitaalselt muutuvas maailmas.

FinanceEstonia / 23.11.2023

Saame tuttavaks #37: uus liige Kriptomat

FinanceEstoniaga liitus rahvusvaheliselt krüptovaluuta investeerimist, ostmist, kauplemist ja ülekandmist võimaldava platvormi loonud Kriptomat. Ettevõtte vastavuskontrolli ja riskijuhtimise juhi Viljar Kähari sõnul ollakse pühendunud krüptovara turvalisuse ja kättesaadavuse suurendamisele.

FinanceEstonia / 29.09.2023

Saame tuttavaks: FinanceEstonia uus juhatuse liige Katri Tomson

FinanceEstonia liikmete korralisel üldkoosolekul valisid liikmed kolmeks aastaks finantssektori katusorganisatsioonile uue 13-liikmelise juhatuse. Ühe uue juhatuse liikmena alustas advokaadibüroo TRINITI vandeadvokaat Katri Tomson – saame lähemalt tuttavaks. 

FinanceEstonia / 29.09.2023

Saame tuttavaks: FinanceEstonia uus juhatus liige Mari Avarmaa

FinanceEstonia liikmete korralisel üldkoosolekul valisid liikmed kolmeks aastaks finantssektori katusorganisatsioonile uue 13-liikmelise juhatuse. Ühe uue juhatuse liikmena alustas TalTechi majandusteaduskonna dekaan ning finantsjuhtimise ja majandusarvestuse õppejõud Mari Avarmaa – saame lähemalt tuttavaks. 

FinanceEstonia / 29.11.2022

Saame tuttavaks #34: uus liige Lyfery

FinanceEstoniaga liitus elukindlustust ja tervise edendamise ning riskide ennetamist tervislikul ja teaduslikul moel ühendav…

FinanceEstonia / 23.10.2022

Saame tuttavaks #31: uus liige Lightyear

FinanceEstoniaga liitus investeerimisplatvorm Lightyear, mis soovib avada kõigile eurooplastele investeerimiseks ligipääsu maailma…

Otsing ei leidnud ühtegi tulemust