Loading...

FinanceEstonia / 28.04.2024

Saame tuttavaks #45: uus liige smeGo

FinanceEstoniaga liitus Baltikumi suurim pangandusväliste finantsteenuste pakkuja smeGo. Eesti üksuse tegevjuht Reelika Sõnitsar tõdeb, et teadlikkus pankade kõrval eksisteerivatest finantseerimisvõimalustest on Eestis endiselt madal ning sellega tuleb tegeleda. Majanduse üldise elavdamise ühe võimalusena näeb ta välisinvesteeringute Eestisse meelitamist läbi soodsa ettevõtluskeskkonna.

FinanceEstonia / 28.04.2024

Saame tuttavaks #44: uus liige Coop Kindlustusmaakler

FinanceEstoniaga liitus varakindlustuse pakkumiste ja panga kindlustuse haldamisega tegelev Coop Kindlustusmaakler. Panga kindlustussuuna juhi Raivo Piibori sõnul on valdkonna üheks keskseks mureks vähene teadlikkus ja arusaam kindlustusest ning selle vajalikkusest. Eraldi eesmärgiks on muuta kindlustustooted veelgi selgemaks ja lihtsamaks.

FinanceEstonia / 26.03.2024

Saame tuttavaks #43: uus liige Tervisekindlustusagent

FinanceEstoniaga liitus Confido Healthcare Groupi kuuluv Tervisekindlustusagent OÜ, mis pakub ettevõtetele lahendust, kus kindlustus toimib nende töötajatele rahastusallikana raviteenuse taustal. Ettevõtte terviselahenduse ja kindlustuse valdkonna juht Mihkel Luigas jagab, et kindlustuses on suurimad mured läbipaistvus ja soovimatus midagi uut teha. Selle murdmiseks liituti ka FinanceEstoniaga.

FinanceEstonia / 22.03.2024

Saame tuttavaks #42: uus liige Cachet

FinanceEstoniaga liitus platvormitöötajatele ja jagamismajanduse platvormidele kindlustuslahendusi arendav Cachet. Ettevõtte kaasasutaja Kalle Pallingu sõnul saab andmete väärindamise teel kindlustust oluliselt personaalsemaks muuta. Oluliseks murekohaks on aga ülereguleerimine – innovatsiooni seisukohalt on targem lasta uuel teenusel või tootel turul toimida ja reguleerida seda vastavalt vajadusele.

FinanceEstonia / 26.02.2024

Saame tuttavaks #41: uus liige Balcia Insurance

FinanceEstoniaga liitus rahvusvaheline kindlustustehnoloogia ettevõte Balcia. Eesti filiaali juhi Denis Nikolajevi sõnul on ettevõttele oluline olla osa kohalikust elust ja kultuurist. Oma toodete loomisel mõeldakse tulevikule ehk sellele, kuidas keskkond meie ümber muutub ja kuidas muutuvad inimeste vajadused.

FinanceEstonia / 26.02.2024

Saame tuttavaks #40: uus liige Altero

FinanceEstoniaga liitus finantsvõrdlusplatvorm Altero. Ettevõtte maajuht Eylin Kuusemäe sõnul on sektoris oluliseks murekohaks lepingutingimuste läbipaistvuse puudumine. Eriti problemaatiline on see nende inimeste jaoks, kes ei mõtle laenuvajadust kaaludes ette pikaajaliselt ja teevad otsuse pigem impulsiivselt ilma päriselt süvenemata, kas võetav laen on turul pakutavatest parim.

FinanceEstonia / 26.02.2024

Saame tuttavaks #39: uus liige Esgrid

FinanceEstoniaga liitus jätkusuutliku finantseerimise ja hankimise jaoks ESG andmete platvormi pakkuv Esgrid. Ettevõtte kaasasutaja Oksana Tolmatšova sõnul peitub platvormi peamine väärtus selles, et vähendatakse oluliselt turuosaliste jätkusuutlikkuse raporteerimisega seotud koormust. Tulevikku vaatavalt soovitakse lisaks olemasolevatele toodetele tuua turule ka pangandussektorile sobiv teenus.

FinanceEstonia / 30.01.2024

Saame tuttavaks #38: uus liige Vespia

FinanceEstoniaga liitus tehisintellekti kasutav ärituvastuse ja rahapesu tõkestamise platvorm Vespia. Ettevõtte asutaja ja tegevjuht Julia Ront tõdeb, et tehisintellekti roll finantssektoris on veel suhteliselt minimaalne, kuid sellel on tohutu potentsiaal. Eesti majanduse ja finantssektori suurimate väljakutsetena nimetab ta aga jätkusuutliku kasvu ja rahvusvahelise konkurentsivõime säilitamist digitaalselt muutuvas maailmas.

FinanceEstonia / 23.11.2023

Saame tuttavaks #37: uus liige Kriptomat

FinanceEstoniaga liitus rahvusvaheliselt krüptovaluuta investeerimist, ostmist, kauplemist ja ülekandmist võimaldava platvormi loonud Kriptomat. Ettevõtte vastavuskontrolli ja riskijuhtimise juhi Viljar Kähari sõnul ollakse pühendunud krüptovara turvalisuse ja kättesaadavuse suurendamisele.

FinanceEstonia / 29.09.2023

Saame tuttavaks: FinanceEstonia uus juhatuse liige Katri Tomson

FinanceEstonia liikmete korralisel üldkoosolekul valisid liikmed kolmeks aastaks finantssektori katusorganisatsioonile uue 13-liikmelise juhatuse. Ühe uue juhatuse liikmena alustas advokaadibüroo TRINITI vandeadvokaat Katri Tomson – saame lähemalt tuttavaks. 

FinanceEstonia / 29.09.2023

Saame tuttavaks: FinanceEstonia uus juhatus liige Mari Avarmaa

FinanceEstonia liikmete korralisel üldkoosolekul valisid liikmed kolmeks aastaks finantssektori katusorganisatsioonile uue 13-liikmelise juhatuse. Ühe uue juhatuse liikmena alustas TalTechi majandusteaduskonna dekaan ning finantsjuhtimise ja majandusarvestuse õppejõud Mari Avarmaa – saame lähemalt tuttavaks. 

Otsing ei leidnud ühtegi tulemust