Kandideeri finantstehnoloogia messile Money 20/20 2024

Finantstehnoloogia ettevõtted on oodatud kandideerima, et osaleda Eesti ühisstendiga 4. – 6. juunil 2024 toimuval Money 20/20 messil Amsterdamis. 

Finantstehnoloogia ettevõtted on oodatud kandideerima, et osaleda Eesti ühisstendiga 4. – 6. juunil 2024 toimuval Money 20/20 messil Amsterdamis. 

Money 20/20 on Euroopa suurim finantstehnoloogia üritus, mis keskendub maksete ja finantsteenuste innovatsioonile. Kandideerimine kestab kuni selle aasta 30. novembrini.

Ühisstendid loovad hea võimaluse uute kontaktide leidmiseks: kasvab rahvusvaheline konkurents, laieneb kontaktivõrgustik ja suureneb ekspordivõimekus. Osalustasu väikse-​​ ja keskmise suurusega ettevõttele on 3000€ ja suurettevõttele 4000€.

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast turundustegevusi ning materjalide ja tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-​, majutuse-​ ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

2023 ühisstendil osalesid: Cybernetica AS, SK ID Solutions AS, Union Fintech OÜ, Mooncascade OÜ, Wallester AS, B.​EST Solutions Estonia OÜ, Inbank AS, Dexatel OÜ, Digital Mind OÜ, Advapay OÜ, CybExer Technologies OÜ, Bankish AS, Fintech Market OÜ, Mifundo OÜ, Modular Technologies OÜ, Vespia OÜ, Complok OÜ.Lisainfo ja kandideerimine: https://eas.ee/events/finantstehnoloogia-mess-money-20-20-2024/