16. veebruar Hilton Tallinn Park Hotellis: “Maksukonverents 2017”

Viimase paari kuu jooksul on Eesti maksusüsteemist ja selle muutmisest palju räägitud. Uus valitsus on teinud mitmeid muudatusettepanekuid, ettevõtjad ja maksueksperdid on mõnda neist kiitnud ja osadesse suhtunud kriitiliselt.

“Uue valitsusliidu maksumuudatused ja nende mõju ettevõtete tegevusele”

Viimase paari kuu jooksul on Eesti maksusüsteemist ja selle muutmisest palju räägitud. Uus valitsus on teinud mitmeid muudatusettepanekuid, ettevõtjad ja maksueksperdid on mõnda neist kiitnud ja osadesse suhtunud kriitiliselt.

Kuna Eesti ettevõtluskeskkond võib planeeritavate sammude tulemusena oluliselt muutuda, siis otsustasime korraldada konverentsi, et maksuekspertide abiga luua rohkem selgust, mis maksuseadustes muutub, millal muutub ja milline on muudatuste mõju ettevõtjatele, investoritele ja majandusele tervikuna.

Võimalikest stsenaariumidest konkreetsete maksumuudatuste kaupa annavad Maksukonverentsil ülevaate maksu- ja välisinvesteeringute eksperdid ning ettevõtluse arvamusliidrid. Loome koos selgema nägemuse Eesti maksuseaduste muudatuste mõjust, ohtudest ja võimalustest.

Tutvu programmi ja esinejatega ning registreeru konverentsile.