06. detsember

14:30 — 18:00

Välkseminar “Teeme Tallinnast maailma krüptopealinna”

Meil on hea meel kutsuda teid 6. detsembril kell 15-17 CoinMetro kontoris toimuvale välkseminarile ja arutelule “Teeme Tallinnast maailma krüptopealinna”, kus valdkonna eksperdid jagavad oma mõtteid ning teevad Eesti krüptotööstuse regulatsioonide jaoks ettepanekuid.
Innovaatiline e-keskkond meelitab Eestisse uut ettevõtlust – ja seda üha enam ka krüptotööstuses. Samas on riigi poolt krüptovarade jaoks välja antud 900 litsensi ja tegevusloa suurusjärk muutunud täna juba üsna murettekitavaks, sest võib lõppeda löögiga e-Eesti tugeva maine pihta.
Tänased Eesti krüptoettevõtteid reguleerivad seadused on liiga leebed ja on reaalne oht, et ettevõtted võivad neid aina kasvava krüptobuumi valguses kurjalt ära kasutada. Mida aga selle vastu ette võtta ja kuidas tagada, et Tallinnast saaks maailma turvaline, kuid atraktiivne krüptopealinn?
Ootame teid seminarile, et nendele küsimustele koos vastus leida! Seminar on osalejatele tasuta, huvi korral registreerige end palun siin: www.krüptopealinneestisse.ee/seminar

 

Kava
14.30 – 15.00 Kogunemine, kohvi ja suupisted.
15.00 – 15.15 Tervitus CoinMetro juhi Kevin Murcko poolt. Sissejuhatus teemasse ja selgitus, miks on vaja arutada krüptovaldkonna regulatsioonide muutmist Eestis juba täna.
15.15 – 15.30 Ülevaade tänasest krüptomaastikust Eestis nii võimaluste kui väljakutsete vaates. Ülevaate annab Kevin Murcko.
15.30 – 15.45 Miks pangad ei tee krüptofirmadega koostööd? Olukorda selgitab LHV panga makseteenuste juht Jüri Laur.
15.45 – 16.00 Kuidas panustab blockchain tänasesse e-Eestisse? Näiteid toob ja selgitab Guardtime avaliku sektori programmijuht Ivo Lõhmus.
16.00 – 16.20 Paneel: kuidas muuta krüptotööstus Eestis turvaliseks ja läbipaistvaks? Osalejad: Finantsinspetsiooni esindaja, Rahandusministeeriumi finantsturgude poliitika osakonna juhataja Thomas Auväärt, Soraineni advokaadibüroo vandeadvokaat Reimo Hammerberg ja Eesti Krüptoraha Liidu juhatuse liige Asse Sauga. Modereerib Kevin Murcko.
16.20 – 16.30 Üllatusteadaanne CoinMetro poolt.
16.30 – … Kohvi ja suupistete nautimine ning muljete jagamine.
Kohalejõudmine
Üritus toimub CoinMetro kontoris aadressil Tartu mnt 84a-402. Parkimiskellaga saab parkida üle tee asuvasse Sikupilli keskuse parklasse, tasulist parkimist saab kasutada Fahle maja ümber parkides (tsoon CP36, 1h = 2 EUR). Majja tuleb siseneda kõige lennujaama-poolsemast küljest ning sõita liftiga 4. korrusele.
Kohtumiseni juba varsti!
Lisainfo:
CoinMetro
+372 5262227