09. detsember

08:30 — 12:00

FinanceEstonia

Sorainen ärihommik: Maksuõiguse seadusemuudatused ja arengud

Kutsume teid advokaadibüroo SORAINEN ärihommikule teisipäeval 9. detsembril, kus anname ülevaate viimasel ajal toimunud olulistest arengutest Eesti maksukeskkonnas.

Teeme ülevaate viimastest seadusemuudatustest seonduvalt ettevõtete sõiduautode käibemaksuga ning teistest tulumaksuseaduse ja käibemaksuseaduse muudatustest. Viimased mõjutavad eelkõige selliseid äriühinguid, kes on teinud omakapitali sissemakseid, kes osutavad elektroonilisi teenuseid või kelle juhatuse või nõukogu liikmele makstakse tasu välisriigi kontserniettevõtte poolt.  Analüüsime laia kõlapinda saanud 1000-euroste arvete deklareerimisega seonduvate seadusemuudatuste eesmärke ja tagajärgi ning oleme kutsunud sel teemal maksuhalduri hinnangut andma Maksu- ja Tolliameti peadirektori asetäitja Egon Veermäe.

Selleks, et saada muudatustele ettevõtjapoolset nägemust, ootame ka teie aktiivset osavõttu ning küsimusi, läbi mille saame teemasse selgust. Räägime ka rahvusvahelisest maksuplaneerimisest praktiliste näidete varal, üle-Euroopalisest maksupaketist BEPS (Base Erosion and Profit Shifting) ning maatriksjuhtimisega kaasnevatest maksuküsimustest.

Ärihommiku teemad on väga mitmekülgsed, olles eelkõige suunatud juhatuse liikmetele, ettevõtete juhtidele ja finantsjuhtidele.

Ürituse moderaator on Allar Jõks, advokaadibüroo SORAINEN partner ning maksu- ja tolliõiguse töörühma juht Eestis.

Ärihommik toimub teisipäeval, 9. detsembril kell 8:30-12:00 Nordic Hotel Forumi konverentsiruumis Sirius (Viru väljak 3, Tallinn). Ärihommikul saavad tasuta osaleda kuni 2 kliendiesindajat ettevõtetest ja organisatsioonidest, kes on SORAINENi teenuseid kasutanud viimase kahe aasta jooksul (2013-2014). Teistele registreerujatele on ärihommikul osalemise tasu 59 EUR+km.

Palume oma huvist ürituse vastu teada anda esimesel võimalusel. Registreeruda saab hiljemalt N 4. detsembril 2014 kell 17:00, täites ankeedi või saates e-kirja aadressile estonia@sorainenevents.com. Ettekannetega seotud küsimused võite meile ka eelnevalt saata, täites vastava välja registreerimisankeedis, et saaksime neile kindlasti ürituse jooksul vastuseid anda.

Ürituse parema organiseerimise nimel palume registreerunutel, kes ei saa siiski osaleda, meid esimesel võimalusel sellest teavitada. Tasu eest registreerujatel palume võimalikust tühistamisest teatada hiljemalt N 4. detsembril 2014 kell 17:00 (hilisema teavitamise korral kuulub osalemistasu tasumisele).