22. november

09:00 — 11:30

Fintech

Seminar: „Fintech muudab maailma – investori vaade“

Tehnoloogia on muutnud maailma mugavamaks. Me ei kujuta elu ilma pilveühenduseta, online panganduse ja e-kaubanduseta enam ette. Millised uued trendid mõjutavad meie tulevikku? Millised finantstehnoloogia uuendused on globaalsete finantsinvestorite radarite vaateväljas? Fintechdeeptech ja muud uued tehnoloogiad on tulnud selleks, et jääda. Neil, kes oskavad tabada õigeid trende ja mõistavad põhjuseid ulatuslikke muutuste taga, on parem võimalus jõuda õigete investoriteni ning seeläbi kiiremini kasvada.

Redgate Capital kutsub seminarile, kus avastame Fintech maailma läbi investori pilgu. Meiega vestleb Guzel Gumerovaerakapitalifondi Speedinvest partner.

Speedinvest on fokusseerunud tehnoloogiale: fintech/insurtech’idele, deeptech’ile ja tööstuse ning tarbijaga seotud tehnoloogiatele. Hetkel on Speedinvesti portfellis 91 investeeringut sh üks Eestis. Speedinvest omab kontoreid Austrias, Saksamaal, USAs ja Moskvas. Nad on huvitatud investeerimisest kasvuettevõtetesse globaalselt sh ka Eestis. Rohkem infot Speedinvesti kohta: https://speedinvest.com/

Ootame vabas vormis seminarile kaasa mõtlema 22. novembril kell 9:00-11:30 Workland Vabaduse keskusesse (Pärnu mnt 12, Tallinn), uksekood sissepääsuks 4110.

Seminar toimub inglise keeles.

Osalemine on tasuta, kohtade arv piiratud. Vajalik eelregistreerimine aadressil redgate@redgatecapital.eu või telefonil +372 66 68 200.