12. - 13. november

00:00 — 23:59

FinanceEstonia

PwC aastakonverents: „RAAMATUPIDAMINE ja MAKSUD aastal 2020“

Fookuses on kõik olulised finantsvaldkonna teemad, mida aitavad lahti mõtestada oma ala parimad eksperdid. Konverentsil osaleja saab võimsa tööriistapagasi ja teadmised kõigist 2020. aasta olulistest teadaolevatest raamatupidamis- ja maksuvaldkonna muudatustest.

Valik käsitluse alla tulevatest teemadest:

  • IFRS: 2018/2019 jõustunud uute IFRS juhendite (IFRS 16, 9 ja 15) rakendamise praktilised murekohad, näited ja lahendused.
  • Praktilised näited audiitorite elust: aktuaalseid raamatupidamisküsimusi ja huvitavaid näiteid PwC juhtivaudiitorite praktikast.
  • Tulevik: järgmise põlvkonna finantsjuhtimine (finance of the future) – milliste tulevikutehnoloogiate kasutuselevõtmiseks peame valmis olema ning milliseid kompetentse need raamatupidajatelt ja finantsjuhtidelt eeldavad.
  • Efektiivne eelarvestamine: mõjusama, tõhusama ja eesmärgipärasema toimimise saavutamine läbi tegevuspõhiste mõõdikute seadmise, eelarvestamise ning eelarve protsessi sidumise finantaruandlusega.
  • Majandusvaade: olukord majanduses meil ja mujal majandusanalüütiku pilgu läbi.
  • Väljumismaks, käibemaksuseaduse „quick fixes“ pakett – nagu traditsiooniks saanud räägime eesootavatest ning juba jõustunud maksumuudatustest, mille rakendamine praktikas probleeme valmistab.
  • Maksuhaldur CC-sse: 2020.a toob kohustuse maksuhaldurit teatud riskantsematest tehingutest eelnevalt teavitada. Selgitame, mida see praktikas raamatupidaja ja finantsjuhi jaoks tähendab.
  • Kohtupraktika aitab vastata, mis saab omakapitali sissemaksetest, mis on jäänud õigeaegselt deklareerimata või mida arvata “osta ja ühenda” skeemidest?
  • Uue tuuled Euroopast: selgitame, mida uut on järgmistel aastatel Euroopa Liidult maksuõigusesse oodata.
Konverentsi early bird erihind (kehtib registreerimiseks kuni 31.08.19):
al. 299 EUR (2 konverentsipäeva)
al. 199 EUR (1 konverentsipäev)
Hindadele lisandub käibemaks.
FinanceEstonia liikmetele kehtib erihind. Selleks lisage kood FinanceEstonia registreerumisvormi lisainfo lahtrisse või mainige meilis.
Lisainfo ja registreerimine PwC aastakonverentsi kodulehel.
 
Registreeru telefonil 6141800, e-kirjaga ee_pwckoolitused@pwc.com või täida registreerimisvorm veebis.