09. märts

10:00 — 11:00

Kapitaliturud

Nasdaq Tallinna börsi infohommik

Börsilt ettevõtte kasvuks kütust juurde

Kas arvasid, et börs on ainult suurte, juba välja kujunenud ettevõtete jaoks? Või et börsil olemine on kallis ja aruandlus keeruline?

Kui oled ambitsioonikas ettevõtja ja soovid ettevõtte kasvuks raha kaasata, vallutada välisturge, viia ettevõtte juhtimine uuele tasemele või osa ettevõttest maha müüa, võib börs olla just sinu jaoks.

Nasdaq Tallinna börs on käivitanud spetsiaalselt väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud First North turu, mis on justkui börsi light-versioon: tasud on madalamad ja nõuded leebemad, aga kõik börsiettevõtteks olemise hüved on olemas.

Kui soovid täpsemalt teada, mille jaoks börs olemas on ja mida börs saab Sinu ettevõttele pakkuda, tule 9. märtsil kell 10 Nasdaq Tallinna börsi infohommikule (Tallinn, Tartu mnt 2, City Plaza 14. korrus). Lisaks saame kuulda Eesti tippnõustaja ülevaadet ettevõtte erinevatest rahastamisviisidest ja praeguse börsiettevõtte esindajat, kes räägib oma kogemusest ettevõtte börsile viimisel.

Üritus on kõigile huvilistele tasuta. Kuna kohtade arv on piiratud, palume osalemissoovist teada anda 2. märtsiks aadressil tallinn@nasdaq.com või telefonil 640 8800.