12. - 15. märts

09:00 — 17:00

Cannes, Prantsusmaa

Ühisrahastus

Tallinna Strateegiakeskus kutsub ettevõtjaid osalema rahvusvahelisel kinnisvara, investeeringute ja tarkade lahenduste messil MIPIM 2024, mis toimub 12.-15. märtsini 2024 Cannes’is, Prantsusmaal, kus Tallinna linn osaleb oma stendiga.

MIPIM on üks juhtivamaid rahvusvahelisi erialamesse, mis toob kokku mõjukaimad kinnisvara, arhitektuuri, kinnisvaratehnoloogiate, kohaturunduse ja investeeringute ala asjatundjad ligi 100 riigist. Tallinn on ettevõtjatega osalenud messil üle kümne korra.

Kui Sul on soovi tutvuda valdkonna arengutrendidega, uute kinnisvaraprojektidega, tutvustada oma projekte, leida koostööpartnereid või investoreid ning laiendada rahvusvaheliste ärikontaktide võrgustikku, siis kasuta võimalust Tallinna ühisstendiga liitumiseks. Ühisstendiga ootame liituma jätkusuutliku, rohelise mõtteviisiga ning nutikaid tehnoloogiaid arendavaid ettevõtteid.

Messil osalemiseks tuleb sõlmida kaaseksponendi leping Tallinna Strateegiakeskusega ja tasuda keskusele kaaseksponendi tasu, misjärel saadetakse soodushinnaga messipääsme registreerimise link.

Kaaseksponendi tasu:

 • vähem kui 250 töötajaga ja kuni 50 miljoni euro suuruse aastakäibega ettevõttele, mittetulundusühingule ja sihtasutusele 2500 eurot (sh käibemaks);
 • enam kui 250 töötajaga ja üle 50 miljoni euro suuruse aastakäibega ettevõttele ja avalik-õiguslikule juriidilisele isikule 4000 eurot (sh käibemaks).

Kaaseksponendi tasu sisaldab kuni kahe kaaseksponendi esindaja registreerimise õigust messikorraldaja poolt kaaseksponendile kehtestatud hinnaga. Juhul, kui eksponent soovib kaasata messile kolm või enam isikut, lisandub osalustasule 500 eurot iga täiendava osaleja kohta. Kaaseksponendi tasudest katab Tallinna linn kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja stendiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast materjalide transporti.

Ettevõtja kanda jäävad täiendavalt:

 • messipääsme tasu
  • 1090 eurot registreerimise algusest kuni 2. jaanuarini 2023;
  • 1190 eurot 3. jaanuarist  kuni 31. jaanuarini;
  • ​​​1290 eurot 1. veebruarist kuni 27. veebruarini;
  • 1870 eurot 28. veebruarist kuni 17. märtsini

Tasu sisaldab pääset messialale, konverentsidele, messi avavastuvõtule ning kinnisvaraprojektide tunnustusüritusele MIPIM Awards, sissekannet elektroonilisse andmebaasi ja ligipääsu digitaalsele online-messiplatvormile.

 • reisi- ja majutuskulud

Osalemissoovist palutakse teada anda hiljemalt 30. novembriks 2023.

Lisainfo: tallinn.ee/et/mipim2024

Tallinna stend suurusega 44,5 m² asub messihalli -1 korrusel, kohe peasissekäigust algava koridori ääres.