12. aprill

09:20 — 19:00

FinanceEstonia

MELT Innovatsioonifoorum

MELT innovatsioonifoorum – koosloome on innovatsiooni võti. Igakevadine üritus toimub 12. aprillil Tallinna Kultuurikatlas.

Tutvu programmiga  www.melt.ee. Pilet 60 eurot!

Võimsa avalöögi annab tunnustatud inspiratsioonikõneleja Rootsist – Antoni Lacinai, kes keskendub koostöö ühele olulisemale tahule – inimeste vahelisele koostööle. 

Tallinna Loomeinkubaator uurib lähemalt koostoimimise mudeleid loomesektoris – kellega peab täna disainer suhteid looma, et olla homme edukas?  Oma lugusid räägivad ettevõtted, kelle edu on alguse saanud just ühistegevusest ja koosloomest. Lisaks peatutakse ringsel teenusel, mis võimaldab ettevõtetel ja eraisikutel vähendada oma ökoloogilist jalajälge, tehes võimalikuks ettevõtete omavahelise koostöö, materjalide taaskasutuse, toodete rentimise ja parandamise.   

Tallinna ettevõtluskeskus toob fookusesse ettevõtete vahelised ja organisatsioonisisesed suhted. Uuritakse lähemalt, kas koostöö mitme osapoole vahel on väärtust loov või võib olla ka arengut pärssiv? Millal ja mil moel peaks saabuma hetk äratundmiseni, et üheskoos on võimalik jõuda uuele arengutasemele?  

Tehnopol toob lavale riigi ja ettevõtete vahelised koostöösuunad ja vaatleb lähemalt, mil moel riik ettevõtete konkurentsivõime tõstmisesse panustab. Suuname pilgu ka väljapoole riigipiire, et vaadelda, kuidas riskantseid turge riskantsetes oludes ebapiisava käibe juures taaskäivitada.. 

Lisaks sisukale programmile avatakse Kultuurikatlas spetsiaalne showcase-ala, mis toob osalejateni Eesti ettevõtlusmaastiku põnevad innovatsioonitooted ja tootearendusprojektid. Kogu päeva lõpetab meeleolukas afterworks, Mõnusas atmosfääris saab vahetada muljeid konverentsil kuuldust ja nähtust, suhelda ettevõtjatega ning esinejatega ja tutvuda lähemalt ekspoala osalejatega. Meeleolu hoiab üleval DJ Tom Lilienthal,  pakutakse kergeid suupisteid ning päeva võtab  kokku Jan Uuspõld. 

MELT innovatsioonifoorumi programmi on kokku pannud  Tallinna ettevõtluskeskus, Tallinna Loomeinkubaator ning teadus- ja ärilinnak Tehnopol.