17. juuni

09:30 — 17:00

FinanceEstonia

MAJANDUSARENGU VÕTI – TOOTLIKKUS?

Euroopa Komisjoni Eesti esindusel ja Riigikantselei strateegiabürool on heameel kutsuda Teid rahvusvahelisele konverentsile
 
MAJANDUSARENGU VÕTI – TOOTLIKKUS?
Konverents toimub reedel, 17. juunil 2016 algusega kell 9.30 Radisson Blu Sky hotelli konverentsikeskuses, Rävala pst 3, Tallinn.
 
Kiirema majanduskasvu võti on suurem tootlikkus ja targemad tooted ning teenused. Vaatamata suurenenud investeeringutele teadmistesse ja innovatsiooni on tootlikkuse kasv Eestis viimastel aastatel aeglustunud. Samal ajal on vaja nii kiireid uuendusi traditsioonilistes tööstusharudes kui ka uute innovaatiliste majandusharude arendamist.
 
Konverentsil arutame, miks on vaja tootlikkust suurendada ja kuidas see meie heaolu parandab? Millised on tootlikkuse kasvu takistavad probleemid Eestis ning kuidas neid lahendada? Kuidas ülemaailmsetes väärtusahelates ülespoole liikuda ning millised on teiste riikide kogemused selles osas? Kuidas luua innovatsiooni ettevõtte tasandil ja kuidas see aitab kaasa tootlikkuse kasvule?
 
Konverentsi peakõnelejaks on Euroopa Komisjoni asepresident hr Andrus Ansip. Ettekannetega esinevad ja aruteludes osalevad tunnustatud majanduseksperdid ja ettevõtjad Eestist ja välisriikidest.
 
Konverentsil osalemiseks palume end registreerida hiljemalt 13. juuniks aadressil:http://tinyurl.com/2016-06-17-productivity
Konverentsi töökeeled on inglise ja eesti keel (sünkroontõlke võimalus).
 
Olete oodatud osalema!

Hannes Rumm                                                     Henry Kattago
Euroopa Komisjoni                                 Riigikantselei
Eesti esinduse juht                                 strateegiadirektori asetäitja