29. oktoober

15:30 — 19:00

FinanceEstonia

Klastriklubi: storytelling

Lükkame sügishooaja käima ikooniliselt. Kohtume 29. oktoobril kell 15.30 Ikoonimuusuemis (asukoht Vene tn 6, Meistrite Hoov), kus seekordse kohtumise teemaks on lugude jutustamine ehk Storytelling. Sarnaselt ajaloolisi lugusid jutustavatele muusemi ikoonidele (ekspositsiooni kuulub üle 500 vene ikooni) on sama oluline osata tänapäevaseid lugusid jutustada oma ettevõtte, organisatsiooni või klastri kohta. Ettevõtte lugu on sama tähendusrikas kui tema müüdav toode või teenus, seetõttu on ülioluline kaasata nii publik kui ka kliendid / partnerid lugude juurde, mis köidavad ja tekitavad emotsioone, kuid ei muutu samas muinasjutuks. Kuidas seda oskuslikult teha, sellest juttu tulebki.

 

Lugude vestmise kunsti aitab meile avada Argo Kubja, kes on kontseptsiooniagentuuri The Concept strateeg ja kaasasutaja. Ta on olnud üle 9a turundusagentuuris müügijuht ning poole sellest ajast samas agentuuris ka loovjuhi funktsiooni täitnud. Muuhulgas on ta täna ka digiturunduse mentor Tehnopolis.

Asukoha näol on tegemist avalikkusele suhteliselt tundmatu muuseumiga, kuigi avati juba 2016. aastal. Muuseum ja selle ekspositsioon on eraomanduses.