25. oktoober

14:00 — 17:00

FinanceEstonia

Klastriklubi Magnetic MRO-s

Head klastriklubilised,

Oktoobri klastriklubi fookuses on lennundus. Meil on harukordne võimalus minna külla tänavusele Aasta ettevõttele ja Aasta eksportöörile Magnetic MRO-le.

Magnetic MRO AS on Eesti ainuke Euroopa Lennundusohutusameti (EASA) ja Ameerika Ühendriikide Föderaalse Lennuameti (FAA) poolt sertifitseeritud kommertslennukite täisteenust pakkuv hooldusettevõte. Tallinna lennuväljal paiknevates hiigelangaarides teostatakse põhjalikku ehk baashooldust Boeing 737 ja Airbus 320 lennukitüüpidele ning lennukite värvimist. Eraldi teenusena pakutakse lennukihoolduse oskusteabe müüki ja liinihooldusteenust ehk lennukite kiirhooldust välismaa lennujaamades. Lisaks tegeleb ettevõte ka aktiivselt lennukite varuosade vahendamise ja müügiga välismaal.

Kuna ettevõte asub Tallinna lennujaama kinnisel territooriumil, on vajalik ka sisenevate isikute tõendamine. Seetõttu saatke palun registreerimisel mulle oma isikukood. Sisenemine territooriumile on ID kaardi või passi alusel. Kogunemispaiga annan registreerunutele teada vahetult enne.

Andke oma kindlast osalusest teada hiljemalt 20. oktoobriks. Kohtade arv on piiratud.