29. märts

09:00 — 17:00

FinanceEstonia

FinanceEstonia Finantsjulgeoleku Foorum 2023

FinanceEstonia korraldab 29. märtsil Swissotelis Eesti esimese Finantsjulgeoleku Foorumi, mille eesmärk on tuua kokku poliitikud ning finants- ja julgeolekueksperdid, et küsida neilt olulisi küsimusi ja neile küsimustele vastused saada!

2022. aasta 24. veebruaril Ukrainas alanud sõda tuletas äkki ja valusalt meelde, et iseseisvus ei ole iseenesestmõistetav. Praegu, aasta hiljem, on üha selgem, et iseseisvuse tagamiseks on vaja tegeleda julgeolekuga pidevalt, sealhulgas ka finantsjulgeolekuga.

Eesti hinnatud finants- ja julgeolekuasjatundjad arutlevad foorumil, milline on praeguses julgeolekukeskkonnas riigi, ettevõtete ja inimeste roll ning vastutus. Millise suuna saab meie kõigi finantsjulgeolek 2023. aasta Riigikogu valimiste järgselt, milliseks peaksid kujunema riigi prioriteedid?

Finantsjulgeoleku Foorumil astuvad teiste hulgas lavale Eesti Panga asepresident Ülo Kaasik, Finantsinspektsiooni juhatuse esimees Kilvar Kessler, LHV Groupi juht Madis Toomsalu, Milrem Robotics asutaja ja juhatuse esimees Kuldar Väärsi, majandusekspert Raivo Vare ja mitmed teised eksperdid. Päeva lõpetab tipp-poliitikute tuline finantsjulgeoleku debatt. Foorumit juhib ERRi ajakirjanik Urmas Vaino.

 

Tavapilet: 199€*
Sooduspilet FinanceEstonia liikmele: 149€*

*Kolme või rohkema pileti ostuga lisandub üks pilet tasuta.

FinanceEstonia seisukoht on, et peame üha enam pöörama tähelepanu eraisikute, ettevõtete ja tervikuna riigi finantsjulgeolekule ning selle tugevdamisele. Riigi kaitsevõime suurendamiseks on ühtviisi olulised nii relvasüsteemid ja kaitsetahe kui ka finantsteenuste kättesaadavus ning elanike finantsiline kindlustunne.

Hästi toimiv finantssüsteem on riigi iseseisvuse üheks oluliseks tugisambaks!