14. juuni

09:00 — 11:00

Krediidiandjad ja -vahendajad

FE ja KPMG vitamiinihommik “Positiivne krediidiregister – võimalused ja ohud”

FinanceEstonia ja KPMG kutsuvad sind krediidiandjatele ja -vahendajatele, krediidiasutustele ning valdkonna reguleerimisega seotud osapooltele mõeldud vitamiinihommikule. 

Hommiku juhatab sisse KPMG vanemnõustaja KarenEinre ülevaatega krediidiandjate ja -vahendajate peamistest väljakutsetest, eelkõige klientide krediidi-riski hindamisest. Jagame turuosalistega suhtlemise ja koostöö käigus tekkinud olulisemaid tähelepanekuid ning räägime pettustest, mida positiivse krediidiregistri loomine võiks aidata vältida. Samuti põikame lühidalt andmekaitse teemadele, mis on tihedalt seotud krediidiriski hindamisega.

Sissejuhatusele järgneb paneeldiskussioon positiivse krediidiregistri teemadel, et kujundada ühine arusaam positiivse krediidiregistriga kaasnevatest võimalustest ning ohtudest ja saada selgus, kuidas registri loomisega edasi liikuda. Arutelus osalevad FinanceEstonia krediidiandjate ja -vahendajate töögrupi juht Andrus Alber, Finantsinspektsiooni juhatuse liige Andre Nõmm, Rahandusministeeriumi finantsturgude poliitika osakonna nõunik Paula Soontaga, DataMe tegevjuht Marko Vaikning Justiitsministeeriumi esindaja. Arutelu modereerib KPMG Baltics siseauditi teenusliini juht Viljar Alnek.

Osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud.  Eelregistreerumine 9. juunini.